Pragniemy stworzyć Państwa pociechom jak najlepsze warunki do rozwoju. Nasze żłobki i przedszkola stawiają na rozbudzaniu w podopiecznych zainteresowania nauką oraz sztuką. Wpieramy rozwój przeróżnych uzdolnień maluchów poprzez aktywizowanie ich w procesie samodzielnego poznawania otaczającego świata oraz odbioru sztuki. Kierując się tymi założeniami w Żłobkach i Przedszkolach MegaMocni organizujemy różnorodne zajęcia, wykłady oraz warsztaty, który przebierają m.in. formę atrakcyjnego, naukowego show. Ponadto, jednym z kluczowych aspektów naszych działań jest profilaktyka logopedyczna oraz terapia dzieci z wadami wymowy.

Gdańsk Stogi

W maju 2016 roku swoje drzwi otworzyły dla dzieci żłobek i przedszkole MegaMocni Stogi. Placówka znajduje się w nowoczesnym biurowcu Koga. Jest to spokojna, cicha lokalizacja, przy której aż miło oddycha się świeżym powietrzem. Nowe wnętrza, pozwalające na jak najefektywniejszy rozwój dzieci, są urządzone w morskim stylu i świetnie wpisują się w gdański klimat.

Stogi

Gdańsk Zaspa

Chcieliśmy dać najmłodszym mieszkańcom Gdańska możliwość nieograniczonego rozwoju uzdolnień artystycznych, wzbudzając w nich zainteresowanie sztuką, kształtując umiejętność jej odbioru, a także zachęcając do aktywnej twórczości zarówno plastycznej, jak też muzycznej czy dramatycznej. A to wszystko nie byłoby możliwe bez odpowiedniego nadzoru logopedycznego.
Z tą myślą powstało nasze pierwsze niepubliczne przedszkole i prywatny żłobek na Zaspie.

Zaspa

Gdańsk Chełm

Zachęceni sukcesem pierwszej placówki na Zaspie, stworzyliśmy drugą placówkę MegaMocnych w dzielnicy Chełm. Doskonale wyposażone 70-metrowe sale, w których nad dziećmi czuwa wykwalifikowany personel, to wyznacznik nowych standardów opiekuńczo-edukacyjnych. Z własną kuchnią, przestronnym tarasem i salą gimnastyczną, żłobek i przedszkole na Chełmie to idealne miejsce do rozwoju najmłodszych.

Chełm

Gdańsk Suchanino

Nasze czwarte niepubliczne przedszkole powstało na Suchaninie. Jest to dla nas wyjątkowa placówka. Jest ona bowiem w pełni przystosowana do przyjęcia podopiecznych wymagających szczególnego zaangażowania ze strony opiekunów – dzieci przewlekle chorych i z niepełnosprawnościami. Nowoczesne wnętrza, wykwalifikowana kadra oraz stosowany przez MegaMocni program zapewnią wszechstronny rozwój wszystkim dzieciom, niezależnie od ich potrzeb.

Suchanino

Gdańsk Strzyża

Żłobek i Przedszkole MegaMocni Strzyża to nasza piąta placówka, uruchomiona w październiku 2018 roku. Są to cztery nowoczesne sale dostosowane do możliwości i wymagań dzieci. W każdej z sal towarzyszy dzieciom wykwalifikowana i przede wszystkim troskliwa kadra.
Nasze codzienne zajęcia obejmują szereg interesujących propozycji – rytmika, język angielski, zajęcia plastyczne, czy zajęcia motoryki małej. Raz w miesiącu proponujemy naszym wychowankom udział w dogoterapii, a w grupie przedszkolnej kuchcikowo, laboratorium oraz zajęcia z robotyki.

Strzyża

Gdańsk Jasień

MegaMocni Jasień to placówka żłobkowo-przedszkolna, której start planowany jest na lato 2020 roku. MegaMocnych żłobkowiczów i przedszkolaków zaprosimy do przestronnych i nowoczesnych sal, utrzymanych w zielonych barwach i stylistyce nawiązującej do środowiska naturalnego. Najważniejszym jednak atutem naszej placówki pozostaje wysokokwalifikowana i zaangażowana kadra.
Już niebawem przedstawimy pełną ofertę Żłobka i Przedszkola MegaMocni Jasień. Zapraszamy!

Jasień

Gościcino

W 2020 roku ruszy nasza placówka w Gościcinie - znajdzie się w niej Niepubliczny Żłobek oraz Publiczne Przedszkole. Mieści się ona w pięknym, ponad stuletnim zabytkowym pałacyku otoczonym zielenią, ogrodem i placem zabaw. Wśród zajęć na pewno znajdą się lekcje związane z Kaszubami, ich kulturą oraz językiem. Więcej szczegółów udostępnimy już wkrótce!

Gościcino
to top button
Translate »