Przedszkole

Nasz cel

Tworząc Przedszkole MegaMocni Stogi jako główny cel postawiliśmy sobie umożliwienie dzieciom rozwijania uzdolnień artystycznych, poprzez innowacyjną edukację, wzbudzanie zainteresowań sztuką, kształtowanie umiejętności jej odbioru i tworzenia, w zakresie aktywności plastycznej, muzycznej oraz wzbudzanie zainteresowań nauką oraz badaniami poprzez uczestnictwo w wykładach, zajęciach i warsztatach, w atrakcyjnej formie naukowego show dla dzieci. Przywiązujemy ogromną wagę do pracy z dziećmi w zakresie profilaktyki logopedycznej oraz terapii dzieci z wadami wymowy.

Dzięki wyspecjalizowanej kadrze oraz dobremu programowi pracy, wszystkie nasze placówki odnoszą sukcesy na tej płaszczyźnie, czego dowodem są duże postępy podopiecznych. Ogromną uwagę przywiązujemy do wnętrz, które oddziałują bezustannie na najmłodszych. Brak zbędnych bodźców, stonowana, ujednolicona kolorystyka – biel,błękit, granat i czerwień bogate w kształty wykończenie sal – to wszystko ma pozytywny wpływ na koncentrację oraz kształtowanie młodego człowieka.

Zdrowie

Tworząc placówki pod logiem MegaMocni zależało nam, aby dzieci z przewlekłymi chorobami miały równe szanse na dostęp do kształcenia się już od najmłodszych lat, dlatego wszystkie oddziały, którymi zarządzamy przyjmują dzieci chorujące na astmę, cukrzycę, alergie pokarmowe. Prowadzimy kuchnię, która realizuje specjalistyczne diety na podstawie jadłospisów sporządzonych przez dietetyka. Nasz personel cyklicznie przechodzi szkolenia i wie, jak rozpoznać i reagować na ataki poszczególnych chorób. Dzięki temu rodzice i opiekunowie mają pewność, że dziecko ma najlepszą możliwą opiekę z zachowaniem troski o jego zdrowie i bezpieczeństwo.

Program przedszkola

Program przedszkola zakłada rozwój talentów u dzieci. Zajęcia muzyczne, naukowe, taneczne, sportowe oraz plastyczne pozwalają odkryć ich pasje i zdolności. Realizujemy nie tylko podstawę MEN, ale również tworzymy autorskie programy nauczania. Dzieci kończące nasze przedszkola są śmiali, rezolutni, otwarci i doskonale przygotowani do dalszego kształcenia w szkole podstawowej.

Dodatkowa profilaktyka logopedyczna pozwala na wczesne rozpoznanie i pracę z dziećmi, które tego potrzebują. Przesiewowe badania logopedyczne są przeprowadzone u wszystkich dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Dzięki wczesnemu rozpoznaniu logopeda jest w stanie całkowicie skorygować nieprawidłowości w mowie.

#

MEGAMOCNI. Wszelkie prawa zastrzeżone

Współpracują z nami:

  • #

  •   #

  • #

  • #

  • #

  • #